1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Luis Miguel 3. Sezon Onayını Aldı

Luis Miguel 3. Sezon Onayını Aldı
0

Netflix platformunun sevilen biyografik dizisi Luis Miguel yeni sezon onayını aldı. 2. sezon finali önce gelen bu müjdeli haber Luis Miguel 3. sezonı izleyenleri mutlu etti. Dizi severler Luis Miguel dizisinin yeni sezon onayına sevindikleri gibi 3. sezonun Luis Miguel dizisinin son sezonu olacağından dolayıda üzgünler.

On yıllar boyunca Latin Amerika ve ötesinde dinleyicilerini büyüleyen Meksikalı süperstar şarkıcı Luis Miguel’in yaşam öyküsü anlatılıyor. 1981’de Miguel, başarısız bir müzisyen olan babası tarafından ilk performansını vermesi için sahneye çıkarılır. Altı yıl sonra, ikilinin arasında gerginlik çıkar. Luis Miguel’in Hugo ile konuşması basının kulağına giderken babası ona Michael Jackson ile bir düet ayarlamayı dener. Luis Miguel’in televizyona ilk çıkışı hatırlanır.

Luis Miguel dizi, bir çocuk yıldız olarak gelişen kariyerinin başlangıcından ilk zamanlarına kadar, Miguel’in ailesini, profesyonel yaşamını ve kamusal kişiliğini dengelemek için karşılaştığı zorlukları derinlemesine araştırıyor.

İlk sezonu 13 bölüm olarak ekrana gelen Luis Miguel dizisinin 3. sezonu 10 bölümden oluşacak. Yayınlandıktan hemen sonra Netflix’te çevrimiçi olarak izlenebilecekler. Pilot bölüm 17/04/2022 tarihinde başlayacak.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=rq9MHCwiSCI”]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir