1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 15. Bölüm

Mahkum 15. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Mahkum dizisi yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Mahkum 15. Bölüm ile 24 Mart Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarında yayınlanan Mahkum bölümleri her hafta yeni bir heyecana tanıklık ettiriyor. Mahkum dizisinin 14. bölümünde; Sinyor’un ayak sesleri yaklaştıkça Barış’ın endişeleri de büyür. Bıçağı alan gizemli kişiden sonra Fırat için nihai kararı verir. Ona tıpkı Zeynep’e yaptığı gibi görkemli bir son hazırlar.

Mahkum 15. Bölüm Fragmanı

Mahkum 14. Bölüm Özeti

Sinyor’un ayak sesleri yaklaştıkça Barış’ın endişeleri de büyür. Bıçağı alan gizemli kişiden sonra Fırat için nihai kararı verir. Ona tıpkı Zeynep’e yaptığı gibi görkemli bir son hazırlar. Gizemli kişiden, bıçaktan artık umudunu kesen Fırat için tek bir seçenek kalmıştır; kızı Nazlı’yı kaçırmak. Arkadaşlarıyla yol ayrımına giderken, suçlu olmayı kabullenip Nazlı’yla yeni bir hayat kuracaktır. Barış’ ın infaz kararından habersiz olan Fırat, kızı Nazlı’ya kavuşabilecek midir? Mahkum dizisinin son sahnesinde Fırat ve Barış vuruldu. “Barış ve Fırat öldü mü?” sorusunun heycanını önümüzdeki bölüme bıraktı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir