1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 31. Bölüm

Hekimoğlu 31. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleri ile Salı akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Hekimoğlu 31. bölümünü 29 Aralık salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

22 Aralık Salık akşamı Hekimoğlu 30. bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Dün akşam yayınlanan son bölümde Alaz isimli biri hastaneye gelerek büyük hesaplaşmanın fitilini ateşlemişti. Ateş Hekimoğlu’nun vurulması hastanede her şeyi birbirine katar. Ateş Hekimoğlu’nun vurulduğu Hekimoğlu 30. bölümde neler oldu? Hekimoğlu 31. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hekimoğlu 31. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Hekimoğlu 30. Bölüm Özeti

Hekimoğlu 22 Aralık Salı yayınlanan 30. Bölümde Ateş, kim olduğu belli olmayan biri tarafından vuruluyor!

Alaz isimli biri hastaneye gelir ve Hekimoğlu ile hesaplaşmak ister. Hekimoğlu’nu vuran Alaz’ın kendisi de güvenlik görevlileri tarafından vurulur. Hekimoğlu bir yandan neden silahlı saldırıya uğradığını sorgularken, bir yandan da başka bir vakayı çözmeye çalışır. Fakat olaylar ilerledikçe hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark eder. Hekimoğlu kurtulacak mı? Alaz kim? Hekimoğlu’nu neden vurdu? Hekimoğlu’nun iyileşmesini isteyen İpek’i nasıl önemli bir karar bekliyor?

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap