Maria ile Mustafa 12. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Maria ile Mustafa yeni bölümü ile devam ediyor. Maria ile Mustafa 12. bölüm ile 22 Kasım Pazar akşamı Atv ekranlarında yayınlanacak.

Mari ile Mustafa dizisi son bölüm dün akşam ekranlara geldi. Sevilen dizide son bölümüne Eda’nın Mustafa için intihara kalkışması damga vurdu. Dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor.

Maria ile Mustafa 12. Bölüm Fragmanı

Maria ile Mustafa 11. Bölümde Neler Oldu?

Eda’nın yıllar sonra ortaya çıkması Maria ile Mustafa’nın arasının açılmasına sebep olur. Mustafa bir yandan Eda’yı Galip’ten kurtarmaya çalışırken bir yandan da Maria’ya kendini ifade etmeye çalışır. İkilinin arası düzelme yoluna girerken Gonca ve Galip’in kurduğu tuzak çok daha büyük bir krize neden olacaktır.

Nisan ve Rüzgar’ın birlikte kaçtıklarını anlayan Zeyno, durumu Kudret’e söyler. Kudret ikisini yakalayacağı sırada Rüzgar ve Nisan’ın aldıkları büyük karar, herkesi şok edecek niteliktedir.

Nadire, Maria’nın Mustafa’ya olan aşkını da gördükten sonra Nihat’la ilgili bir karar alır. Nihat ise kendisiyle ilgili yıllar önce gömdüğü bir gerçekle tekrar yüz yüze kalır. Bu gerçek Nadire ve Nihat ilişkisini ne yönde etkileyecektir?

İclal, Çiçek’le yüzleşmeye gittiğinde hiç beklemediği bir şey olur. Şahin’in de oraya gelmesiyle iyice çıkmaza giren olaylar, Çiçek’in aldığı karar konakta bomba etkisi yaratır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir