1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 44. Bölüm

Sadakatsiz 44. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Sadakatsiz 44. Bölüm ile 22 Aralık Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen dizi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sadakatsiz son bölümde Aras’ın evlilik teklifi ettiği sırada ortaya çıkan Ali ve Volkan, Asya’yı zora sokuyor! Ali’nin bu ilişkiye olan tepkisi üzerine çıkmaza giren Asya, tam Aras’ın teklifine cevap verecekken evde Leyla ile karşılaşıyor.

Sadakatsiz 44. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 43. Bölüm Özeti

Asya, Ali ve Volkan’ın Aras’ın evine gelmeleri ve evlilik teklifine şahit olmaları ile kendisini yine bir çıkmazın içinde bulur. Bu teklife henüz cevap verememişken, Leyla’nın Aras’tan boşanmasına rağmen ondan vazgeçmemesi işleri çıkmaza sokar.

Leyla’ya yeni planında sürpriz bir isim eşlik ederken, Derin ve Volkan ilişkisini daha karmaşık hale getirecek bir olay yaşanır. Ali, annesine tepki verip babasına yaklaşırken Asya oğlu için kendi hayatından ödün vererek yeni bir fedakarlık yapacak midir? Yoksa Aras’a “evet” demeye hazır mıdır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir