1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 17. Bölüm

Kırmızı Oda 17. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Kırmızı Oda 17. Bölüm 25 Aralık Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

18 Aralık Cuma akşamı Kırmızı Oda 16. bölümü ile ekranlara geldi. Her hafta Cuma akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan dizi Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlandı. Son bölümde Doktor Hanım 30 yıldır evinin dışına çıkamayan Selvi Hanımı yaşadığı girdaptan ve evinde dış dünyaya çıkarır. Selvi Hanım kendine inanamaz, Doktor Hanım dostu olmuştur. Kırmızı Oda 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Oda 16. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 17. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dd5ujgxRR_E”]


Kırmızı Oda 17. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=yNpmdpFZVMs”]

Kırmızı Oda 16. Bölüm Özeti

Doktor Hanım bir sürpriz yaparak Selvi’nin (Sema Keçik) evini ziyaret eder ve ikisinin yürüyüşü duygu yüklü anların yaşanmasına sebep olur. Esra (Elif Ceren Balıkçı) arkadaşlarıyla yaşadığı sorundan sonra okula gitmek istemeyince, Doktor Deniz, Esra’nın bu kırılganlığının ardındaki sebebi tespit eder. oncuk (Burcu Biricik),Doktor Hanım’la geçmişini paylaşır ve nihayet başka biriyle evlendirileceği günün geldiğine kendini inandırır. Yaşananlardan sonra aklı karışan Doktor Piraye, Doktor Deniz’e karşı soğuk bir tavır takınırken; hayalleri darmadağın olan Doktor Ayşe derdini Doktor Hanım’a açmak ister.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-50

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir