1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 16. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 16. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 16. Bölüm ile 7 Mart Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu bölümleri nefes kesmeye devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 15. bölümünde; Karargâhın kuşatmasını kaldırmak için plan kuran Alparslan, bu plan sayesinde Dukas’ı rehin almıştı. Diyojen’e Dukas’ı vererek kuşatmayı kaldırmasını teklif eden Alparslan, kuşatmayı bu takasla kaldırabilecek mi? Takas kabul edilmezse Dukas’a ne olacak?

Alparslan Büyük Selçuklu 16. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 16. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 15. Bölüm Özeti

Alparslan’ın kurduğu oyunla Emir Bozan’ın ticarette yaptığı hile ortaya çıkmıştı. Batur Bey’in Şehver Sultan’a anlatıp gösterdikleriyle sıkışan Emir Bozan’ın sonraki adımı ne olacak? Emir Bozan’ın gerçek yüzünü gören Şehver Sultan bundan sonra Emir Bozan’a karşı nasıl bir tavır takınacak?

Diyojen’in karargâhı kuşatmasıyla beraber içeride zor günler geçiren Yınal ve alpları, karargâhta ne kadar daha dayanabilecek?
Bizans’ın kendisine güvenmesini yeniden sağlayan Akça, kuşatmanın kaldırılmasında ve Selçuklu’nun sonraki planlarında yardım edebilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir