Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 29. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 29. Bölüm ile 28 Nisan Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bölümleri her Perşembe TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 21 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı son bölümü reyting sıralamasında Total de 4,18 puan alarak 7. oldu. Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Pelin Akil ve Cemre Gümeli’nin başrollerini paylaştığı Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı son bölümde; Oruç Reis düşman karşısında Gabriel’in kellesini alma vaktinin geldiğini söyler. Öte yandan işler iyice karışırken Hızır Reis ve Oruç Reis kendilerini savaşın ortasında bulurlar. Sonunda Oruç Reis Gabriel’le karşı karşıya gelmiştir.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 29. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 29. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 28. Bölüm Özeti

Tüm çabalarına rağmen Baba Oruç ve Hızır’ın kendisini kurtarmakta çaresiz kaldığını öğrenen İlyas, Esma yardımıyla tutulduğu zindandan kaçmış ve Mesih Paşa’nın yaverini Kelemez’deki katliamın asıl suçlularını itiraf etmesi için esir almıştı. Oruç bu olay karşısında İlyas’ı bulduğu yerde öldüreceğini söyleyen Mesih Paşa’ya engel olamamış ve İlyas gözleri önünde vurularak düşmüştü.

Oruç, kardeşini vuran Mesih Paşa’dan intikamını nasıl alacaktır? İlyas yaşayacak mıdır? Hüma, İlyas’ın zindandan kaçmasına sebep olan Esma’ya İlyas’ın canına bir şey olduğu takdirde onu çiğneyip geçeceğini söylemişti. Hüma ona nasıl bir ceza verecek ve Esma bunun karşılığında ne yapacaktır? Hızır, Piri Reis ve Murad, Don Diego’nun himayesine girmeye hazırlanan Şahbaz’ın ve yanındaki Piero’nun izini bulmuş ve onları yakalayacakları esnada tuzağa düşürülmüşlerdi.

Kara Hasan ve Osmanlı askerlerinin yetişmesiyle bu tuzaktan kurtulan Hızır ve leventler, Şahbaz ve Piero’yu Kelemez’e götürmeyi başarabilecek midir? Yolda onları bekleyen engeller neler, yeni düşmanlar kimler olacaktır? Kelemez’deki katliamda Gabriel’in parmağı olduğu ortaya çıkacak mıdır? Modon fethi başlayacak mıdır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir