1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 36. Bölüm

Teşkilat 36. Bölüm
0

Pazar akşamlarına damga vuran Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat 36. Bölüm ile 27 Şubat Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Teşkilat 35. bölümde; Serdar’ın dövüş sonrası ortadan kaybolmasıyla özel tim ve ekip ortak bir operasyon başlatır. Matthias ve Serdar’ın peşine düşen ekip sürprizle karşılaşır.

Teşkilat 36. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 36. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 35. Bölüm Özeti

Serdar’ın dövüş sonrası ortadan kaybolmasıyla özel tim ve ekip ortak bir operasyon başlatır. Matthias ve Serdar’ın peşine düşen ekibimizi büyük bir sürpriz beklemektedir. Serdar getirildiği örgüt kampında Yıldırım ve Matthias’ın yeni oyununu öğrenir ve aldığı bilgiler doğrultusunda El Turco kimliğiyle kendi planını devreye sokar.
Diğer yanda ekip Serdar’ın planını organize ederken Mete Başkan hiç beklenmedik birini devreye sokar. Tövbekar için yeni bir başlangıç zamandır. Halit, Yıldırım’ı köşeye sıkıştırdığını düşünürken Yıldırım yaptığı hamleyle tüm planları alt üst ettiğini zanneder. Ancak Mete’nin de Yıldırım’a bir sürprizi vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir