1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 46. Bölüm

Teşkilat 46. Bölüm
0

Pazar akşamlarının iddalı dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat 46. Bölüm ile 15 Mayıs Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat bölümleri yine nefes kesen sahneler ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 8 Mayıs Pazar akşamı ekranlara gelen Teşkilat son bölümü reyting sıralamasında Total de 6,12 puan alarak 3. oldu. Teşkilat dizisinin 45. bölümünde; Serdar ve Halit, nihayet uzun zamandır peşinde oldukları Yıldırım’ı ele geçirmiştir. Halit, Yıldırım’la yüzleşirken Yıldırım ise babasıyla ilgili Serdar’ın aklını karıştırmaya çalışır.

Teşkilat 46. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 45. Bölüm Özeti

Ekip, Serdar’ın Yıldırım’ın telefonundan çektiği dosyaların şifresini çözmeye çalışmaktadır. Telefondan çıkan tarihlere göre savunma sanayine ve İstiklal projesine yönelik tehdit devam etmektedir. Serdar ve Halit Başkan, Yıldırım’ı Türkiye’ye getirmeye çalışırken ekip bu saldırıların önüne geçmek için belirlenen hedeflerin peşine düşer. Şirket’in önemli adamlarından birinin araya girmesiyle Fransız istihbaratı Serdar ve Halit’in peşine düşer. Ancak Halit’in kurduğu oyun sayesinde Yıldırım için yolun sonu gelmiştir.
Ekip tehditi ortadan kaldırmaya çalışırken ‘ölmeden evvel ölenler’ ilk kaybını vermek üzeredir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir