1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm
0

Salı akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Masumlar Apartmanı, Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 20. Bölüm ile 2 Şubat Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1’in her hafta ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Masumlar Apartmanı 19. yeni bölümüyle izleyicisi ile buluştu. Sevilen dizide bu hafta İnci’nin geri dönüşü büyük heyecana sahne oldu. Masumlar Apartmanı’nda her yeni bölümde heyecan katlanarak artıyor. Peki ilgiyle izlenen dizide bu hafta neler oldu, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 19. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QEu6djwULsg”]

Masumlar Apartmanı 20. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=uOJRkrC9GLk”]

Masumlar Apartmanı 19. Bölüm Özeti

Han, İnci’nin kararının ardından perişan haldedir. İnci de Han’dan farksız bir durumda değildir ancak kararının da arkasındadır. Evdekiler Han’ın moralini düzeltmek için çırpınırken Neriman okulda Ege ile tartışır. Tartışma sırasında Ege’nin ağzından kaçırdığı bir şey Neriman’ı şoke eder. Ancak Ege’nin sonraki hamlesi Neriman’ı yıkar.

Ablasının ve Han’ın sevdiklerinden ayrı kalmalarına dayanamayan Gülben, Han ve İnci’yi bir araya getirmek için hiç umulmadık birinden yardım ister. İnci’nin kaldığı yeri öğrenen Han, son bir kez konuşmak için çabalar. Evdeki düzeni eski günlere döndürme çabasındaki Safiye, Naci hakkında öğrendiği yeni bir gerçekle yüzleşir. Naci ise çaresizlik içinde Gülru’ya son isteğini söyler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir