1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 40. Bölüm

Hekimoğlu 40. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Hekimoğlu 40. Bölüm ile 9 Mart Salı akşamı Kanal D ekranlarından seyredebilirsiniz.

Hekimoğlu 39. son bölüm izle ekranı Kanal D’nin internet sitesinden yayınlandı. Salı akşamları izleyici ile buluşan Hekimoğlu’nun 2 Mart tarihli son bölümünde Hekimoğlu ve ekibinin yaptığı testleri bir zaman kaybı olarak gören Aslı’nın hastaneyi birbirine katması dikkat çekti. Genç hastanın hastanenin korkuluklarına çıkıp oradan atlaması Hekimoğlu son bölüme damga vurdu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Hekimoğlu 40. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FBvycG0890I”]

Hekimoğlu 39. Bölüm Özeti

16 yaşındaki Aslı ve annesi geçirdikleri araba kazası sonrası hastaneye kaldırılır. Doğuştan hiç acı hissedemeyen Aslı’nın bu çok ender rastlanan durumu, hayatını acı içinde geçiren Hekimoğlu için büyük bir merak unsurudur. Hekimoğlu ve ekibinin yaptığı testleri bir zaman kaybı olarak gören Aslı’nın tek isteği, durumu çok ağır olan annesini görebilmektir. Bu yüzden hastaneyi birbirine katar, ta ki kendi durumu da kötüleşinceye kadar.

Bir yandan Hekimoğlu, Orhan’ı hastanede yeni çalışmaya başlayan Sevda hemşireyle muhabbet ederken görmüştür ve Orhan’ın tüm itirazlarına rağmen ikisinin arasında bir ilişki olduğunu iddia etmektedir. Mehmet Ali yanıldığına dair Hekimoğlu’yla iddiaya girer. İpek ise yeni tanışacağı bir adamla gideceği romantik randevuya hazırlanmaktadır. Hekimoğlu’nun, İpek’i de Orhan’ı da rahat bırakmaya niyeti yoktur.

Aslı ve annesi iyileşip tekrar birbirlerine kavuşabilecekler mi? İpek, Hekimoğlu’na rağmen güzel bir buluşma yaşayabilecek mi? Hekimoğlu ve Mehmet Ali arasındaki iddiayı kim kazanacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir