1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baş Belası 2. Bölüm

Baş Belası 2. Bölüm
0

ATV ekranlarının yeni dizisi Baş Belası yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlarınıza geliyor. Baş Belası 2. Bölüm ile 27 Haziran Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların yeni dizisi Baş Belası ilk bölümü ile ATV ekranlarında izleyicileri ile buluştu. İlk bölümün hemen ardından Baş Belası 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Baş Belası yeni bölüm fragmanında; İpek büroda odasının nerede olduğunu sorarken Şahin bundan hoşlanmaz ve amirine İpek’e bir de oda mı vereceklerini sorar. Yeni bir olayda İpek kocasının da işin içerisinde olur ve Şahin’e bu işte beraber olduklarını söylerken ona yardım eder.

Baş Belası 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Baş Belası 2. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 1. Bölüm Özeti

Evli, mutlu, çocuklu bir ev hanımı olan İpek Gümüşçü, yakın arkadaşı Nazlı’nın aldatıldığını öğrenir. Polisiye öykülere çok meraklı olan psikoloji mezunu İpek, arkadaşıyla birlikte bu olayı çözmek üzere ipuçlarının peşine düşer ve kendisini bir cinayet soruşturmasının ortasında bulur. Davayı soruşturan cinayet büro başkomiseri Şahin Kara’ya şüpheli olarak ifade vermek zorunda kalan İpek’in hayatı ortaya çıkan delillerle tamamen değişir.

İpek’in yıllardır içinde olduğu muhteşem hayatı bir yanılsamadan ibarettir. Hayatı alt üst olan İpek’in kendini toplaması için çözmesi gereken bir bilmece vardır. Bu bilmeceyi çözmenin yolunu arayan İpek, emniyete psikolog alınacağını öğrenir. Annesinin tüm itirazlarına rağmen mülakata girip işe alınır ancak kendini pek de hoşlanmadığı Şahin Kara’yla birlikte çalışırken bulacaktır. Şahin ise İpek’e güvenmemekte ve onun gibi bir kadının cinayet büronun dünyasına asla ayak uyduramayacağını düşünmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir