Kardeşlerim 17. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 17. Bölüm ile 12 Haziran Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim 16. son bölüm ekrana geldi. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Ahu Yağtu’nun yer aldığı Kardeşlerim dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Kardeşlerim dizisinin 16. son bölümünde; Tolga’nın Asiye’ye yaptığı sinsi planın bedeli ağır olacaktır. Kadir, kardeşine yapılan iftiranın peşini bırakmaz. Tolga’yla iş birliği içinde olan Harika hiç beklemediği şekilde zor bir durumda kalır. Kardeşlerim 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeşlerim 16. son bölüm özeti.

Kardeşlerim 17. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 16. Bölüm Özeti

Tolga’nın Asiye’ye yaptığı sinsi planın bedeli ağır olacaktır. Kadir, kardeşine yapılan iftiranın peşini bırakmaz. Tolga’yla iş birliği içinde olan Harika hiç beklemediği şekilde zor bir durumda kalır. Akif’in yaptığı planlar sonucunda Suzan beklenmedik bir sonla karşı karşıya kalır. Akif’in keyfi yerinde, istediği gibi planlarını uygulamışken, Doruk’a ansızın gelen bir mail tüm dengeleri değiştirecektir.

Akif’in yaptığı planlar sonucunda Suzan beklenmedik bir sonla karşı karşıya kalır. Akif’in keyfi yerinde, istediği gibi planlarını uygulamışken, Doruk’a ansızın gelen bir mail tüm dengeleri değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir