0

Ekranların en çok izlenen ve Perşembe akşamlarına damga vuran ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonu ile ekranlara geri dönüyor. Yeni sezon Bir Zamanlar Çukurova 103. Bölüm ile 9 Eylül Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova 4. sezondan ilk fragman yayınlandı. Geçtiğimiz sezon yaşanan oyuncu ayrılıkları sonrasından Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonu oldukça merak konusu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezonunda en son TV8 ekranlarındaki Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde rol alan İbrahim Çelikkol yeni sezonda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol alacak.

Bir Zamanlar Çukurova 103. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 103. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 103. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 103. Bölümde Neler Olacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanına “Ne oldum değil, ne olacağım demeliymiş meğer hep insan…” sözleri damga vurdu. Yeni sezonda İbrahim Çelikkol dizi ekibine katıldı. Başarılı oyuncu dizide, Hakan Gümüşoğlu karakteriyle hayranlarının karşısına çıkacak. İhtiraslı, savaşçı, gözü pek kişiliğiyle öne çıkan Hakan Gümüşoğlu, Çukurova’daki pek çok ismin tam tersi, tüm zenginliğini kendisi elde etmiş bir iş adamı. İzmir’de başlayan yaşamı, üniversite yıllarında Berlin’de bir dönem Demir Yaman ile kesişmiş. Ve yıllar sonra Demir’in hayatında kaynağı bilinmeyen düşmanlıkları ve Demir’le üniversite yıllarına uzanan bağı ile hikâyenin karanlıkta kalmış düğümlerini çözerek Çukurova’nın altını üstüne getirecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir