Kırmızı Oda 9. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü ile devam ediyor. Kırmızı Oda 9. Bölüm 30 Ekim Cuma akşamı ekranlara gelecek ve TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son haftaların en çok konuşulan yapımlarından Kırmızı Oda 8. bölüm dün akşam yayınlandı. Bu hafta Kırmızı Oda dizisinde yer alan karakterlerden biri ise Garip oldu. Garip karakterine dizide Celil Nalçakan canlandırıyor. Kırmızı Oda son bölümde ayrıca Alya’nın hikayesinin devamı da ekranlara geldi.

Kırmızı Oda 9. Bölüm izle

Kırmızı Oda 9. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 9. Bölüm 2. Fragmanı

Kırmızı Oda 8. Bölümde Neler Oldu?

Celil Nalçakan’ın konuk oyuncu olarak dahil olduğu Kırmızı Oda 8. bölümü TV8 ekranlarında izleyiciyle buluştu. Yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglere damga vurmayı başaran ve her bölümüyle sosyal medyanın en çok konuştuğu yapımlar arasında olan Kırmızı Oda, sekizinci bölümüyle sizlerle. İşte Kırmızı Oda 23 Ekim son bölümü…

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Kırmızı Oda’ sekizinci bölümü ile bu akşam TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıktı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir