1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 40. Bölüm

Kardeşlerim 40. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşleri yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 40. Bölüm ile 19 Şubat Cumartesi akşamı Atv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim bölümleri her hafta izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Kardeşlerim son bölümde; Doruk, Asiye’yle sürpriz bir iddiaya giriyor. Kardeşlerim 39. bölümde gündem Ataman Koleji’nde yapılacak olan okul temsilcisi seçimidir. Seçimi kazanmak konusunda kararlı olan Doruk, Asiye’yle sürpriz bir iddiaya girerken; adayların cephesi, seçimi kazanmak için elinden geleni yapar.

Kardeşlerim 40. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 40. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 39. Bölüm Özeti

Çocukların gündemi, Ataman Koleji’nde yapılacak olan okul temsilcisi seçimidir. Seçimi kazanmak konusunda kararlı olan Doruk, Asiye’yle sürpriz bir iddiaya girerken; adayların cephesi, seçimi kazanmak için elinden geleni yapar. Orhan, tefeciye olan borcunu nasıl ödeyeceğinin çaresizliği içindeyken; Emirlerin okula gelişi, yeni gerginliklerin tohumunu atar. Şengül’ün geçmişte yaşanan birtakım olayları yeniden hatırlaması ise, herkes için büyük bir şok olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir