İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 88. Bölüm

Yasak Elma 88. Bölüm
+ - 0

Yasak Elma dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. 7 Aralık Pazartesi akşamı Yasak Elma 88. Bölümünü Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz. Yasak Elma yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti ise yazımızda.

Yasak Elma 87. bölüm ile 30 Kasım Pazartesi akşamı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde, Yıldız, Çağatay’ın annesi tarafından ağır ithamlara maruz kalır. Çağatay’ın gönlünü kazanmaya çalışan Yıldız, babasıyla da arasını düzeltmek için çaba harcar. Yasak Elma yeni bölüme Yıldız’ın Çağatay ve Hasan Ali’yi buluşturması damga vurdu.

Yasak Elma 88. Bölüm Fragmanı


Yasak Elma 88. Bölüm 2. Fragmanı

Yasak Elma 87. Bölüm Özeti

Feride, Yıldız’ı ilk gördüğü andan itibaren sevmemiştir ve oğlunu bu konuda doldurur. Çağatay’ın ciddi bir ilişki istememesi Yıldız’ın geri adım atmasına sebep olur.
Halit’in vefatından sonra herkes dağılmıştır. Yıldız istediklerini alamamanın derdine düşmüşken, Ender ve Şahika şirketteki yeni oluşuma ayak uydurmaya çalışırlar. Hasan Ali Kuyucu, Argun Holding’in yeni ortağıdır ve ne yazık ki, geldiği yerin karışıklığından haberi yoktur. Yıldız ise hayal ettiği sakin ve düzenli hayatı yeni tanıştığı Çağatay’da bulacağını sanır.

Yorum Yap