1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 37. Bölüm

Menajerimi Ara 37. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Star TV ekranlarına gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 37. Bölüm ile 9 Mayıs Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 36. son bölüm yayınlandı. Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor. Son bölümde; Çınar’ın verdiği metot oyunculuğu tavsiyelerinin ardından, kleptomani hastası bir karaktere hazırlanan Arzu’nun başına hiç beklemediği bir olay gelir. Menajerimi Ara 37. yeni bölüm önizleme yayınlandı mı? Menajerimi Ara 36. son bölüm özeti.

Menajerimi Ara 37. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=f-tB2jVZ5MY”]

Menajerimi Ara 36. Bölüm Özeti

Karakterin tam olarak ne hissettiğini anlamak için hırsızlık yapan Arzu, Çınar’la beraber nezarethaneye düşerken yardımlarına Ceyda koşar. Polislerden kaçarken çektikleri video sonucu Arzu rolü kapar ve ilk kez sete çıkar. Set kurallarından ve adabından bihaber olan Arzu’nun yardımına Çınar yetişir.

İrem’le çalışmayı kabul eden Barış’ın İrem’e olan öfkesinin sebebi ortaya çıkar. Geçmişte yaşadıklarından dolayı İrem’i affedemeyen Barış, İrem ve Dicle’nin yakınlaşmalarından oldukça rahatsızlık duyar.

Yıllar önce beraber çalıştığı çocuk oyuncu Cüneyt’in peşine düşen Peride ise yıllar sonra ona yeni bir proje ayarlamanın mutluluğunu yaşarken Cüneyt’in Peride’den sakladığı büyük sır emektar oyuncunun hayatını tehlikeye sokacaktır.

Aynı tiyatro oyununda yer alan Bâlâ Atabek ve Burcu Altın Deprem’in arasındaki kavga, Dicle ve Kıraç’ı bir kez daha karşı karşıya getirir. İkili arasında çıkan tartışma sonucu Kıraç, Dicle’yi ajansta tutmak için yaptıklarını Dicle’nin yüzüne vururken; Dicle ise Barış’ı Kıraç’ın ikna ettiğini öğrenmesiyle yıkılır.

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir