Seni Çok Bekledim 3. Bölüm
0

Star TV ekranlarının yeni dizisi Seni Çok Bekledim Cuma akşamları Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Seni Çok Bekledim 3. Bölüm ile 12 Şubat Cuma akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin kısa sürede hatırı sayılır bir izleyici kitlesine kavuşan dizisi Seni Çok Bekledim, dün akşam 2. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. İlgiyle izlenen dizinin bu akşamki bölümüne Ayliz ve Kadir’in kavuştuklarında büyük bir sır açığa çıkması damga vurdu. Kısa sürede büyük bir ilgiye kavuşan Seni Çok Bekledim dizisi 2. yeni bölümüyle izleyenlere duygu seli yaşattı. Peki Seni Çok Bekledim 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Seni Çok Bekledim 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0n334w8hJ54″]

Seni Çok Bekledim 2. Bölüm Özeti

Kadir’in, babasının yadigarı yüzüğün yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine gelmesi Ayliz’i şok eder. O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

Ayliz; kimseye bağlanmamayı, annesi onu kimsesizler yurduna bırakıp gittiğinde öğrenmiştir. Serkan ile de bu yüzden evlenmek ister. Aşık değildir ona. Sadece güvenli bir limandır gözünde. Ama Kadir’i görünce her şey değişir. Yıllardır kaçtığı hissin bu olduğunu hemen anlar. Ayliz Kadir’den uzak durmaya çalışsa da hayat görünmeyen iplerle bağlar ikisini birbirine ve her defasında tekrar bir araya gelirler. Ayliz bu hislerle tanıştıktan sonra Serkan’la evlenemez ama Kadir’den de uzak durmaya çalışır. Sonunda Ayliz ve Kadir kavuştuklarında büyük bir sır açığa çıkar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir