Kuzey Yıldızı İlk Aşk 33. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen Show tv dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü ile devam ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 33. Bölüm ile 26 Eylül Cumartesi akşamı Show tv ekranlarında olacak.

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 32. bölümle bu akşam ekranlara geldi. Yıldız, şehrin en iyi dükkanlarından birinde gittiği iş görüşmesi sonrası iş kaptı. Kuzey’in, Yıldız’ın çalıştığı balıkçıda sardalye ısrarı gecenin en komik sahnelerinden oldu. Yıldız’ın çalışmasından rahatsız olay Kuzey, sevdiği kadının yeni işinden kovulması için elinden geleni yaptı. Ancak Yıldız’ın dükkanda çalışkan tavırları onun yerini sağlama almasını sağladı. Kuzey’in kızları ise sevgilileri yeni bölümde de tartışmaya devam etti.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 33. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 32. Bölümde Neler Oldu?

Ormanda kaybolan Gökçe’nin çaresizce çıkış yolu aradığı tanıtımda gerçekleri öğrenmek isteyen Kuzey, Yıldız’dan hesap soruyor. Aşkına sahip çıkan Yıldız’ın Şule’ye “Yakında nişanımız, sonra da düğünümüz var!” sözleriyle gözdağı verdiği anlar ise izleyenleri şaşkına çeviriyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir