The Wilds Dizisi Fragmanı Yayınlandı
0

Konusu ile efsane Lost dizisini anımsatan The Wilds dizisinin fragmanı yayınlandı. 11 Aralık’ta Amazon Prime’da yayınlanacak The Wilds dizisinin fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Merakla beklenen The Wilds dizi fragmanı yayınlandı. Daredevil’in senaristlerinden Sarah Streicher’ın kaleme aldığı dizi konusu ile Lost dizisini anımsatıyor. Amazon Prime Video’nun 11 Aralık’ta prömiyeri yapılacak “The Wilds” dizisinin mottosu: Genç olmak zordur. Uçağınız ıssız bir adaya düştüğünde genç olmak daha da zordur!

The Wilds dizisinin oyuncu kadrosu ise; Rachel Griffiths (Brothers & Sisters, Six Feet Under, Camp), David Sullivan (Flaked, Sharp Objects, The Son), Sophia Ali (Grey’s Anatomy, Faking It, Famous in Love), Troy Winbush (The Goldbergs, Medical Investigation, The Cosby Show), Sarah Pidgeon, Jenna Clause ve Erana James.

Çekimleri Yeni Zelanda’da başlayan The Wilds dizisinin konusu ise; farklı geçmişlerden gelen bir grup genç kızın bir uçak kazasında ıssız bir adaya düşmesini ve genç kızların bu adadaki hayatta kalma mücadelesini ekranlara yansıtacak.

Serinin ilk bölümü 11-25 Aralık tarihleri ​​arasında Prime Video’nun YouTube, Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarında ücretsiz olarak yayınlanacak. İlk bölüm ayrıca Prime Video’da da yayınlanacak ve Prime hesabı gerektirmeden izlenebilecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir