1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

İkimizin Sırrı 8. Bölüm

İkimizin Sırrı 8. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi İkimizin Sırrı yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. İkimizin Sırrı 8. Bölüm ile 26 Eylül Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

İkimizin Sırrı 7. bölümü dün akşam Atv’de ekrana geldi. İkimizin Sırrı 7. bölümde dün akşam, Annesiyle ilgili gerçekleri öğrenen Alp tüm ailesiyle tek tek yüzleşmeye karar verir. Diğer yandan herkes Seylan’ı gazetecilere ifşa edenin kim olduğunu merak etmektedir. Alp ve Nevra arasındaki yakınlaşma izleyicinin dikkatini çekti. Peki İkimizin Sırrı 8. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İkimizin Sırrı 8. Bölüm izlemek için tıklayınız.

İkimizin Sırrı 8. Bölüm Fragmanı

İkimizin Sırrı 7. Bölüm Özeti

Neva’nın Alp’e söylediği “Hayat, sevdiğimiz insanlardan vazgeçmek için çok kısa” sözü oldukça merak uyandırdı. Annesiyle ilgili gerçekleri öğrenen Alp tüm ailesiyle tek tek yüzleşmeye karar verir. Annesini affedip ona sarılan Alp, babasından hesap sorar.

Diğer yandan herkes Seylan’ı gazetecilere ifşa edenin kim olduğunu merak etmektedir. Dost ile düşman birbirine karışınca olaylar gittikçe içinden çıkılmaz bir hal alır. Bütün bu karmaşa ise Alp ve Neva’nın gittikçe birbirine bağlanmasına neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir