1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 125. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 125. Bölüm
0

Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe eakşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 125. Bölüm ile 24 Şubat Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova bölümleri haftaya damga vurmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 124. bölümünde; Züleyha’nın yeni ceza yöntemi olan kırbaç dikkat çekti. Züleyha ise, kendisini kaçıran Erdil’den intikamını çok ağır alır.

Bir Zamanlar Çukurova 125. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 125. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 124. Bölüm Özeti

Vahap, Mehmet Kara’nın aslında Hakan Gümüşoğlu olduğunu ilan ettikten sonra korkuya kapılıp bağ evine sığınır. Bağ evine gelen Abdülkadir, Vahap’tan hesap sorar. Vahap’ın sözlerine inanan tek kişi Fikret olur. Fikret, Çetin’le beraber Vahap’ı bulup konuşturmaya çalışır ancak Vahap yaptıklarını deliliğe vurur. Hakan ise Vahap’a canını bağışlamak için son bir şans verir. Sırrı açığa çıkma noktasına gelen Hakan, mektupla ilgili Züleyha’ya bir açıklama borçludur. Hakan, okuması için Züleyha’ya mektubu verirken, zarftan çıkan fotoğraf Züleyha’yı çok şaşırtır. Züleyha, kendisini kaçıran Erdil’den intikamını çok ağır alır. Diğer yandan Çolak, Züleyha’nın evine kadar girmeye kalkınca Hakan’ın gözü döner ve Çolak’ın üzerine yürür. Her şey yoluna girmişken bu kez Hakan hain bir pusunun kurbanı olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir