Baş Belası 7. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Baş Belası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Baş Belası 7. Bölüm ile 1 Ağustos Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Baş Belası dizisinin 6. son bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerini İrem Helvacıoğlu ile Seçkin Özdemir’in üstlendiği Baş Belası dizisinin yeni bölümünde neler olacak merak ediliyor. Baş Belası dizisinin son bölümünde; Başkomiser Şahin, hakkında açılan soruşturma sonuçlanana kadar cinayet bürodan uzak kalacağını açıklar. Baş Belası 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte son bölüm özeti.

Baş Belası 7. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 6. Bölüm Özeti

Şahin’in emniyetten uzak olacağı bu dönemde ‘Şebeke’nin peşine düşeceğinden emin olan Mehmet Amir, bu endişesini İpek’le paylaşır. Uyarılara aldırmayan Şahin ise ‘Şebeke’yi ortaya çıkarmak için bir plan yapar ve bu planını uygulamaya koyar.

Diğer tarafta sakin bir mahallede art arda işlenen cinayetler ekibin kabusu haline gelir. Şahin’in yokluğunda ekibin zorlandığını gören İpek, sorgu ve gözlem yeteneklerini sonuna kadar kullanır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir