1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Adı Sevgi 4. Bölüm

Adı Sevgi 4. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen yeni dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Adı Sevgi 4. Bölüm ile 3 Nisan Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara gelen Adı Sevgi bölümleri ATV ekranları başında sevenleri buluşturuyor. Adı Sevgi dizisinin 3. bölümünde; Elif’in tayini, Zeynep için büyük bir yıkım olur. Elif itiraz hakkını kullanarak Sarpça’da kalma mücadelesine devam ederken, öğrencileri de ondan habersiz hummalı bir çalışma içine girerler. Emir ise gizli desteğiyle, okulda Elif için büyük bir fırsat ayarlamayı başarır. Ancak karar Elif’in okula gelip kendisini savunmasına bağlıdır.

Adı Sevgi 4. Bölüm Fragmanı

Adı Sevgi 3. Bölüm Özeti

Zeynep, yaşadığı kayıp gecenin etkisiyle büyük bir karanlığa gömülmüştür. Elif onun yaşadıklarından habersiz ona umut olmaya çalışır. Gülendam ise Zeynep’in bu halinin gerçek nedenini bildiğinden vicdan azabı çekmektedir. Herkesin Elif için seferber olması, Baykaraların bütün çabalarını boşa çıkartmak üzeredir. Ancak Ekrem ve Macide, Elif’in yoluna bir taş daha koymak için gözlerini karartırlar. Elif’in okula gidişi Baykaralar tarafından engellenirken, Emir yine Elif’i yalnız bırakmaz. Emir ve Ekrem karşı karşıya geldiğinde, Ekrem bir seçim yapmak zorunda kalır. Ekrem’in seçimi Volkan’ı çileden çıkarır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir