1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 126. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 126. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova 126. Bölüm ile 3 Mart Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile nefes kesmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 125. bölümünde; Züleyha, Mehmet’e bir şey oldu diye ödü koptu. Fikret’in Hakan Gümüşoğlu bilmecesini çözmesi ise bölüm damga vurdu.

Bir Zamanlar Çukurova 126. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 126. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 125. Bölüm Özeti

Hakan, kendisine kurulan kumpastan sağ kurtulmayı başarır ancak bu kez Züleyha’nın sorularıyla karşı karşıya kalır. Şüphenin pençesine düşen Züleyha, Hakan’la arasına mesafe koyarken, Hakan kendisini öldürmeye çalışan düşmanını aramaya koyulur.

Fikret, herkesin içinde Fekeli’nin katilinin Abdülkadir olduğunu ilan eder. Olay yaratan itirafın ardından Abdülkadir için Çukurova’da barınmak zor hale gelir. Çukurova halkı Fikret’in sözlerine itimat eder ancak Abdülkadir’in hapsi boylaması için kanıta ihtiyaç vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir