Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. Bölüm ile 25 Mayıs Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. son bölümü ile ekrana geldi. Başrolünde Oktay Kaynarca’nın yer aldığı EDHO yeni bölümleri ile her Salı akşamı ekrana geliyor. İlyas Çakırbeyli’nin Pınar’la birlikte kurduğu oyun Ömür Çakırbeyli’nin son anda mekanı basmasıyla bozulur. Son bölümde; tüm düşmanlarını tek seferde temizlemeyi planlayan İlyas Çakırbeyli, sadece Rıdvan’ın oğlu Musa’yı öldürebilir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. son bölüm özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. Bölüm Özeti

Oğlunun intikamını almak isteyen Rıdvan ise kana kan diyerek okları Hızır Çakırbeyli’nin oğlu Hızır Ali’ye çevirir. Kendisinden habersiz yapılan planlardan rahatsız olan Hızır Çakırbeyli, duruma el koyarak kendi oyunun kurmak için kolları sıvar.

Haşmet Façalı, İlyas ve Ömür arasındaki gerginlik yüzünden köprüleri yıkmaya hazırdır. Fakat Didem’in aşkı, iki aile arasında yeni bir başlangıç yaptırır. Didem ve Hızır Ali’nin bu durumuna müdahale eden Hızır Çakırbeyli, Haşmet Façalı ile konuşarak sevenlerin kavuşmasını ister. Çıkan savaş yüzünden nikah merasimini evlerinin bahçesinde yapma kararı alan Hızır Çakırbeyli, oğlu Hızır Ali’ye ve Didem’e yapılacak saldırıyı yine de engelleyemez.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir