Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. Bölüm ile 18 Mayıs Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 194. yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Sevilen diziye bu akşam Ömür Çakırbeyli ve İlyas Çakırbeyli arasındaki gerilim damga vurdu. Peki merakla araştırılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. yeni bölüm fragmanı yayında mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 194. Bölüm Özeti

İshak’ın verdiği istihbarat sayesinde yapılacak baskını dakikalar önce haber alan Yaman Korkmaz ve ailesi çatışmadan sağ kurtulur. Bu kurtuluşun en büyük etkeni ise haber vermekle yetinmeyip Yaman Korkmaz’ın yardımına koşan İshak olur.

Ömür Çakırbeyli ve İlyas Çakırbeyli arasındaki gerilim tüm aileyi sarar. Haşmet Façalı’nın olayı anlamadan İlyas Çakırbeyli’ye attığı kafa, artık aile meselesi olmaktan çıkar ve masanın konusu haline gelir. Hızır Çakırbeyli’nin ortamı yumuşatması için topladığı masada İlyas Çakırbeyli’nin tavrı net olur. Geri adım atmayan Haşmet Façalı ise tüm masayı karşısına alır. Eşinden boşanmak üzere olan İlyas Çakırbeyli ise yaşadığı bunalım yüzünden gözünü karartır ve ölmek pahasına düşmanı tek tek indirmeye yemin eder. İlyas Çakırbeyli’nin bu planlarında en büyük destekçisi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir