1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 19. Bölüm

Kalp Yarası 19. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası 19. Bölüm ile 8 Kasım Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

1 Kasım Pazartesi akşamı Kalp Yarası 18. Bölüm ile ekranlara geldi. Ferit’in annesini ihbar etmesi izleyenleri şoke etti. Kalp Yarası 18. bölümde Hande’nin babası Baha Yalçın cinayetinden tutuklanırken konakta ortalık iyice karışır. Azade hanım delilleri gizlemekten dolayı ceza alacak mı?

Kalp Yarası 19. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 18. Bölüm Özeti

Kalp Yarası son bölümde Azade’nin Ayşe’nin suçsuzluğunu ispatlayan görüntüleri sakladığı ortaya çıkınca, Ferit annesine sert bir tepki verir. Video skandalının ortaya çıkmasıyla Sancakzade Ailesi’nde taşlar yerinden oynar.

Yaşadıkları tüm sıkıntılara rağmen Ayşe ve Ferit, kendilerine yeni bir hayat kurmak için harekete geçer. Ancak çiftin her anını yakından takip eden Mirza, onların hayatına dahil olmak için planını çoktan yapmıştır. Azade’nin sakladığı video sadece kendi ailesinde değil, Varoğlu Ailesi’nde de bir takım hesaplaşmalara neden olur. Köşeye sıkışan Hande bazı kritik kararlar alır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir