1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 128. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 128. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 128. Bölüm ile 17 Mart Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 127. bölümünde; Çukurova ihalesi gerçekleşir ve gergin bekleyiş hakimdir. Züleyha, endişe içinde Hakan ve Fikret’ten gelecek haberi bekler ve onunla evlenmenin hayalini kurar.

Bir Zamanlar Çukurova 128. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 128. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 127. Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde; Züleyha, Mehmet’in gerçek kimliğini öğrendi. Yaralanan Fikret’i hastaneye yetiştirmeyi başaran Hakan, yolda Çetin ve Fikret’in gerçek kimliğini öğrendiğini fark eder. Züleyha, endişe içinde Hakan ve Fikret’ten gelecek haberi beklemektedir. Hakan sırrının Fikret tarafından öğrenilmesinden endişelidir. Fikret konağa sağ salim dönünce başta Züleyha olmak üzere herkes çok sevinir. Fikret, Hakan Gümüşoğlu’yla ilgili bilgi bulamadığını söyleyerek Hakan’ın sırrını açık etmez ve hayatını Mehmet Kara’ya borçlu olduğunu açıklar. Hakan’la ilgili kararını veren Züleyha, Hakan’la konuşur ve bir an önce evlenmeye karar verirler. Züleyha, 15 günlük bir Avrupa deniz turu bulur ve çocukları da yanına alıp Hakan’la açık denizde evlenmeyi planlar. Hakan bu plana çok mutlu olur ancak iki gün sonra kalkacak gemiye binmek konusunda endişeleri vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir