1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 122. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 122. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 122. Bölüm ile 3 Şubat Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 121. bölümünde Saniye ve Gülten öldü, Gaffur Üzüm ile kaldı. Saniye ve Gülten son yolculuğuna uğurlanırken cenazede gözyaşları sel olur. Fekeli’yi Abdülkadir’in öldürdüğünü öğrenen Fikret’in gözü döner.

Bir Zamanlar Çukurova 122. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 122. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 122. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 121. Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde; Saniye ve Gülten hayata gözlerini yumdu. Çukurova iki acı ölümle yasa boğulur. Geçirdikleri talihsiz kaza sonucunda Saniye ve Gülten hayata gözlerini yumar. Tüm Çukurova Saniye ve Gülten’i son yolculuğuna uğurlarken cenazede gözyaşları sel olur. Eşini ve doğmamış bebeğini kaybeden Çetin büyük bir acıyla sınanırken, hem eşini hem kız kardeşini kaybeden Gaffur ise Üzüm’le başbaşa kalır.

Çolak’ın gelişi Çukurova’da dengeleri değiştirir. Vahap, ağabeyi Abdülkadir’in yanından ayrılıp Çolak’ın tarafına geçerken; Hakan ve Fikret, Çolak’ın huğlara müdahalesine karşı elbirliği yapar. Çolak’ın mekanını basan Fikret ve Hakan, silah çekip gözdağı vermeye kalkınca Çolak Ağa öfkeden çılgına döner.

Fekeli’yi Abdülkadir’in öldürdüğünü öğrenen Fikret’in gözü döner. Kendisinden gizledikleri için Lütfiye ve Züleyha’ya sert çıkarken, Abdülkadir’e amcasını öldürmenin bedelini ödetmeye kalkar. Silahını alıp Abdülkadir’in peşine düşen Fikret’in önünde kimse duramaz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir