1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 129. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 129. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 129. Bölüm ile 24 Mart Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova bölümleri nefes kesmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 128. bölümünde; Mehmet Kara olarak tanıdığı ve evlenmek üzere olduğu kişinin silah kaçakçısı Hakan Gümüşoğlu olduğunu öğrenen Züleyha büyük bir yıkım yaşar. Züleyha, evlilik kararı aldığı Hakan’ı derhal hayatından uzaklaştırma kararı alırken, gerçeği kendisinden sakladığı için Fikret’e de tepki gösterir.

Bir Zamanlar Çukurova 129. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 129. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 128. Bölüm Özeti

Mehmet Kara olarak tanıdığı ve evlenmek üzere olduğu kişinin silah kaçakçısı Hakan Gümüşoğlu olduğunu öğrenen Züleyha büyük bir yıkım yaşar. Züleyha, evlilik kararı aldığı Hakan’ı derhal hayatından uzaklaştırma kararı alırken, gerçeği kendisinden sakladığı için Fikret’e de tepki gösterir.

Hakan’la ilişkisini tamamen koparmak isteyen Züleyha, Fikret’ten Hakan’ın şirketteki hisselerini almasını ister. Hakan ise kendisiyle görüşmeyi ısrarla reddeden Züleyha’nın karşısına çıkabilmek için çılgınca bir hamle yapar. Çolak ise tüm bu yaşananları Çukurova’daki iktidarını sağlamak için bir fırsat olarak görür.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir