1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 25. Bölüm

Kardeşlerim 25. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara geliyor. Kardeşlerim 25. Bölüm ile 23 Ekim Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim dizisi 24.yeni bölümde; Abisinin başına gelen olayla ilgili öğrendiği gerçekler Asiye’yi büyük bir açmaza sokarken, Doruk’la olan ilişkisini de kopma noktasına getirir. Cemile’nin Kadir’le yakınlaşmasını engellemek isteyen Melisa, ipleri gerecek bir plan yapar. Kardeşlerim 25. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde; Doruk’un kardeşlerin evine gelmesiyle herkes şaşırır. Babasıyla kavga ettiğini söyleyen Doruk bir daha o eve dönmek istemediğini söyler. Şengül Doruk’u hemen kabullenirken artık Kardeşler ve Doruk orada kalmaktadır.

Kardeşlerim 25. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 25. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 25. Bölüm 2. Fragmanı

Kardeşlerim 24. Bölüm Özeti

bisinin başına gelen olayla ilgili öğrendiği gerçekler Asiye’yi büyük bir açmaza sokarken, Doruk’la olan ilişkisini de kopma noktasına getirir. Cemile’nin Kadir’le yakınlaşmasını engellemek isteyen Melisa, ipleri gerecek bir plan yapar.

Orhan’ın tedavisinde beklenmedik gelişmeler yaşanırken, Ömer’in eline geçen fırsatı değerlendirebilmesi için hem kendisi hem de abisi Kadir’in gece gündüz demeden çalışması gerekir. Doruk, kendisine yardım etmek isteyen Kaan’ın asıl amacını öğrendiğinde çılgına döner ve hiç ummadığı bir sürprizle karşı karşıya kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir