1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Ozark 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Ozark 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

Başrollerini Jason Bateman, Laura Linney ve Julia Garner’ın paylaştığı Ozark 4. sezon ve aynı zamanda final sezonun fragmanı yayınlandı. 14 bölüm olarak yayınlanacak olan son sezonun 7 bölümden oluşan ilk kısmı, 21 Ocak 2022’de izleyici ile buluşacak.

Netflix’in ödüllü dizisi Ozark 4. sezon ile son kez izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce buradaki yazımızda Ozark 4. sezon onayı haberini sizinle paylşamıştık. Bir mali müşavir olan Marty Bryde’ün, Meksika’nın ikinci büyük uyuşturucu şebekesinin para aklama faaliyetlerini yürütmek için ailesiyle birlikte Missouri’nin Ozark bölgesine taşınmasıyla başlayan olayları konu alan, Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner, Sofia Hublitz, Jason Butler Harner gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Ozark 4. sezonda; Navarro uyuşturucu kartelinin avukatı Helen Pierce’ın (Janet McTeer) öldürülmesinden sonraki süreçte çifti takip edecek. Omar Navarro (Felix Solis), Marty ve Wendy’yi Ozarks’tan kaçmaya çalışırken operasyona daha fazla dahil eder, ancak, geçmişleri onları rahatsız etmeye devam eder. Marty, karavanda Darlene Snell’e (Lisa Emery) “Navarro karteli, yeniden eroin üretmeye başlayacağınız konusunda bilgilendirildi. Sizi uyarmamızı istediler, yanıtları hızlı ve acımasız olacak.” diyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir