Bozkır Arslanı Celaleddin 6. Bölüm
0

Cuma akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Bozkır Arslanı Celaleddin yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bozkır Arslanı Celaleddin 6. Bölüm ile 25 Haziran Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bozkır Arslanı Celaleddin son bölümü ile 18 Haziran Cuma akşamı ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Celaleddin’in Kutlu Bike’yle evlenmesi damga vurdu. Zehirli bir yılanın hedefine konan Kutlu Bike’ye yapılan saldırı Celaleddin’i çileden çıkarırken Türkan Hatun saraydaki nüfuzunu artırmak üzere hamleler yapması dikkat çekti. Kutlu Bike ile Celaleddin arasında geçen konuşmalar dikkat çekerken Necmeddin Kübra’nın nasihatleri damga vurdu. Nefes kesen bölümün ardından Bozkır Arslanı Celaleddin 6. bölüm fragmanı yayınlandı.

Bozkır Arslanı Celaleddin 6. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bozkır Arslanı Celaleddin 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=4H68wHyNJP8″]

Bozkır Arslanı Celaleddin 5. Bölüm Özeti

Mihricihan’ın planıyla zehirli bir yılanın hedefine konan Kutlu Bike’ye yapılan saldırı Celaleddin’i çileden çıkarır. Celaleddin, Türkan Hatun’un tüm itirazlarına rağmen Kutlu Bike ile evlenmekte kararlı olduğunu açıklar.

Bu haber Behram tarafından sevinçle karşılanır. Haşhaşiler, Kutlu Bike vasıtasıyla Celaleddin’i ortadan kaldırmak ve Cengiz Han’ın saldırısı öncesinde ülkeyi iyice zayıflatmak için şeytani bir plan kurar. Sultan Aleaddin, Moğol tehlikesine karşı ülkesini korumak için yeni bir ittifak ararken, Türkan Hatun saraydaki nüfuzunu artırmak üzere hamleler yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir