1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 137. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 137. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova final bölümünü iyice yaklaşıyor. Bir Zamanlar Çukurova 137. Bölüm ile 19 Mayıs Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 12 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölümü reyting sıralamasında Total de 6,02 izlenme oranı ile 1. oldu. Bir Zamanlar Çukurova 136. Bölümde, Züleyha’nın gizemli bir katilin hedefinde olduğunu öğrenen Hakan’ın, Abdülkadir’le birlikte Züleyha ve çocukları korumak üzere harekete geçmesi heyecan dolu anlara neden oldu.

Bir Zamanlar Çukurova 137. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 136. Bölüm Özeti

Çolak’ın işçileri arasındaki huzursuzluğu fark eden Züleyha olaya müdahale etmek isterken Çolak’ın kadın işçilerden birini tokatladığını görünce çılgınca döner. Kadın işçilerin de erkeklerle aynı yevmiyeyi alması için sesini yükselten Züleyha, Çolak’ın tepkisini çeker.

Kadınların eşit haklara kavuşması için mücadeleye karar veren Züleyha, Fikret’in de yardımıyla bir destek sandığı kurar. Çolak tarlalarında çalışacak işçi bulamayınca ortam iyice gerilir. Hakan ise Züleyha’nın içinde bulunduğu çok daha büyük bir tehlikenin farkındadır. Züleyha’nın gizemli bir katilin hedefinde olduğunu öğrenen Hakan, Abdülkadir’le birlikte Züleyha ve çocukları korumak üzere harekete geçer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir