1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alev Alev 23. Bölüm

Alev Alev 23. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Alev Alev yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlarınıza geliyor. Alev Alev 23. Bölüm ile 15 Nisan Perşembe akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

SHOW TV’nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Alev Alev 23. yeni bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Perşembe akşamları izleyiciyle buluşan dizinin yeni bölümüne; İskender’in itirafıyla Çiçek’in yaşadığı büyük şaşkınlık damga vuracak. İşte şimdiden merakla beklenen Alev Alev 23. yeni bölüm fragmanı.

Alev Alev 23. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dFVoX3n9KC8″]

Alev Alev 22. Bölüm Özeti

İskender, Çiçek’i kurtarabilmek için Bülent’e saldırdı ve bunun sonucunda da Bülent hayatını kaybetti. Cemre ve dostlarının çabaları sonucu tarihi eser kaçakçılığı yaptığı ortaya çıkan Çelebi ise gözaltına alındı.

Çelebi, içine düştüğü durumdan kendini kurtarabilmek için bir çıkış planı tasarlayarak tüm suçu ortağı Dursun Yaman’a atmak istedi ancak finalde büyük bir yenilgi aldı. Aynı anda hem tarihi eser kaçakçılığı hem de velayet davası olan Çelebi, mahkemede iki büyük darbe yedi.

Cemre, Çelebi’nin geçmişte şiddet uyguladığı Esin Ece’yi davada tanık olması için çağırdı ve bu tanıklık sayesinde Cemre, hem Çelebi’den boşandı hem de kızı Güneş’in velayetini kazandı. Diğer davada ise ortağı Dursun Yaman’ın her şeyi itiraf etmesi sonucu Çelebi için tüm çıkış yolları kapandı.

Mahkemeden tutuklama kararı çıkması üzerine Çelebi, cezaevine doğru yola çıkarken Cemre de kızıyla ve dostlarıyla beraber hayalini kurduğu yeni hayatına başladı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir