Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 31. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 31. Bölüm ile 19 Mayıs Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bölümleri Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 12 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı reyting sıralamasında Total de 4,19 izlenme oranalı ile 5. oldu. Dizide başrolü Barbaros Hayreddin Paşa karakterini Engin Altan Düzyatan canlandırırken oyuncu kadrosunda Ulaş Tuna Astepe ve Pelin Akil gibi başarılı isim yer alıyor.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 31. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 31. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 30. Bölüm Özeti

Esir alınan Hüma, Esma, Isabel ve Meryem’i kurtarmak için gizlice Cicel’e sızan Hızır, Piri ve İlyas, Don Diego’nun baskınıyla yakalanmışlardı. Don Diego’nun bu baskınını bozan ise Selim Tumi’nin Don Diego’ya göndermek üzere yola çıkardığı Müslüman köleleri kurtarıp onların kafeslerine saklanarak Cicel’e girmeyi başaran Oruç, Murad ve leventler olmuştu. Aralarında başlayan saldırıda Hüma, Isabel, Meryem ve Esma kurtulabilecek midir? Pedro, aşık olduğu Meryem’i elinden kaçırmamak için ne yapacaktır? Meryem’i kurtarmak için öne atılan kişi kim olacaktır? Oruç ve Hızır nasıl bir kayıp yaşayacaktır? Kölelerinin Oruç tarafından kaçırıldığını duyan Selim Tumi intikamını nasıl alacaktır? Oruç ve Hızır’ın Don Diego’ya ödeteceği bedel ne olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir