Bir Zamanlar Çukurova 133. Bölüm
0

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 133. Bölüm ile 21 Nisan Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova bölümleri nefes kesmeye devam ediyor. 14 Nisan Perşembe akşamı ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölüm reyting sıralamasında Total de 6,06 puan alarak 2. oldu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 132. bölümünde; Çukurova’yı terk etmeye hazırlanan Hakan, tam havaalanına gelmişken tesadüfen Fikret’in ağır yaralandığını öğrenerek geri döner.

Bir Zamanlar Çukurova 133. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 132. Bölüm Özeti

Çarpmanın etkisiyle beyin kanaması geçiren Fikret’in ameliyatının mevcut şartlarda yapılmasının mümkün olmadığı anlaşılınca Hakan, bu ameliyatı yapabilecek tek doktoru bulup getireceğini söyler. Abdülkadir’in ağır yaralı olmasından endişelenen Betül, Çolak’la evlenmeyi kabul eder ancak Çolak’ı zehirlemeye kalkıp yakalanınca hayatı tehlikeye girer. Aradığı doktorun uygun olmadığını öğrenen Hakan, Züleyha’nın güvenini yeniden kazanmasını sağlayacak sürpriz bir hamle yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir