1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 40. Bölüm

Sefirin Kızı 40. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Sefirin Kızı 40. Bölüm ile 15 Şubat Pazartesi akşamı Star TV ekranlarından seyredebilirsiniz.

Sefirin Kızı 39. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Sefirin Kızı dizisinin başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün paylaşıyor. Son bölümde; Sancar ve Mavi birlikte daldıkları uykudan başka başka sabahlara uyanırlar. Sancar’ın kafa karışıklığı artarken, Mavi’nin tavrıyla aralarındaki gerilim de tırmanacaktır. Sefirin Kızı 39. son bölümünde; Halise ve Yahya’nın bebek konusundaki kararsızlığı, onları Dudu’nun hiç memnun olmayacağı bir yola sevk eder. Baba olmayı her şeyden çok isteyen Yahya, aklındaki şüpheyi silmeden devam edemeyeceğini fark eder. Elvan ise bebek haberinin konakta yarattığı etkiyle kendine bir düzen kurma yolunda ilk kararlı adımını atacaktır. Peki Sefirin Kızı 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sefirin Kızı 39. son bölüm detayı.

Sefirin Kızı 40. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2QpA4eO7YP4″]

Sefirin Kızı 39. Bölüm Özeti

Melek’in kulübeye gitme isteğine Sancar artık kayıtsız kalamaz ve neden gidemeyeceklerini açıklamak zorunda kalır. Ancak Melek’in kulübede bir misafir oluşuna verdiği beklenmedik tepkiyle Melek’i Mavi ile tanıştırmak artık kaçınılmaz olmuştur. Derdini de gizemini de gözlerinde taşıyan Mavi’nin yolu konağın başka bir üyesiyle daha kesişir. Artık sadece Sancar’ın değil konak halkının da bir numaralı merak konusu haline gelir.

Sancar, Nare adını ilk kez duyan Mavi’nin farklı bir yüzüyle tanışır. İkilinin karşılıklı inadı onları yepyeni bir serüvenin eşiğine bırakacaktır.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-33

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir