1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sen Çal Kapımı Dizisi Artık Cumartesi Akşamları Yayınlanacak

Sen Çal Kapımı Dizisi Artık Cumartesi Akşamları Yayınlanacak
1

Fox ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yayın gününü değiştirdi. Ekranların sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleri ile artık Cumartesi akşamları Fox ekranlarında yayınlanacak.

Fox tv iki dizisi arasında gün değişikliğine karar verdi. Çarşamba akşamları yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi bu haftadan itibaren Cumartesi akşamları gelecek. Cumartesi akşamları yayınlanan Zümrüdüanka dizisi ise Çarşamba akşamları ekrana gelecek. Çarşamba günü drama yapımı yayınların ağırlıkta olduğu bir gün de bakalım bu değişiklik reytingleri nasıl etkileyecek.

Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel’in rol aldığı romantik komedi dizisi sezona bomba gibi girip, Çarşamba günleri reyting listesinde zirveyi uzun süre kimseye kaptırmamıştı. Fakat sezon arasından dizilerin dönmesi ve Sadakatsiz dizisinin Çarşamba günü yayınlanmaya başlaması Sen Çal Kapımı dizisinin reyting listesinden hızlıca düşmesine sebep olmuştu. Çarşamba günleri yer alan diğer diziler; Sadakatsiz, Kuruluş Osman, Doğduğun Ev Kaderindir ve Benim Adım Melek.

Cumartesi akşamları ekranlara gelecek olan Sen Çal Kapımı dizisinin yeni günündeki rakip dizileri ise, Kuzey Yıldızı, Gönül Dağı ve yeni başlayacak dizi Bir Annenin Günahı olacak. Sosyal medyada büyük fan’ı olan Sen Çal Kapımı dizisi bakalım yeni gününde reytinglerde nasıl bir başarı elde edecek.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Cok yerinde bir karar olmus. Çarşamba aksamlari dramalarin içinde kayboluyordu guzelim dizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir