Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 32. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 32. Bölüm sezon finali bölümü 26 Mayıs Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara gelen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi sezon finali ile ekranlara ara veriyor. 19 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelen Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı son bölümü reyting sıralmasında Total de 3,82 izlenme oranı ile 8. oldu. Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe ve Pelin Akil gibi başarılı isimleri buluşturan Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı son bölüm ile ekranlara geldi.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 32. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 32. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 31. Bölüm Özeti

Oruç, İlyas, Piri Reis, Murad ve leventlerin Pedro’yu öldürerek Cicel’i fethettiğini öğrenen Don Diego hızla Cicel’e kaçmaya çalışmış fakat Hızır’ın kılıcına yakalanmıştı. Hızır sevdiklerinin intikamını Don Diego’dan alabilecek midir? Don Diego’yu kimler kurtarmaya çalışacaktır?

Oruç, kendisine sığınan mazlumları öldüren Selim Tumi’nin hainliğini nasıl ortaya çıkaracaktır? Cicel’in ardından Cezayir’i de fethetmekte kararlı olan Oruç’un engeli ne olacaktır? Don Diego, kardeşi Pedro’nun intikamını nasıl alacaktır? Barbaros kardeşleri parçalayan kayıp ne olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir