1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 45. Bölüm

Masumlar Apartmanı 45. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 45. Bölüm ile 2 Kasım Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 44. bölümü ile dün akşam TRT 1’de yayınlandı. Her salı izleyici ile buluşan dizinin oyuncu kadrosunda Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Melisa Şenolsun yer alıyor. Sevilen dizide bu hafta Han’ın eski nişanlısı Ceylan’ın gelmesiyle ortalık karıştı.

Masumlar Apartmanı 45. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 45. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 45. Bölüm 2. Fragmanı

Masumlar Apartmanı 44. Bölüm Özeti

Gülben’in sürprizi, Esat için hiç de hoş olmayan bir emrivakidir. Esat’ın verdiği tepkiyle panikleyen Gülben’in imdadına ise her zamanki gibi Safiye yetişir. Durumu düzeltmek ve Gülben’e cesaret vermek için imkansızı başaracak ve kendini aşan bir adım atacaktır.

Han, Naci ve Gülben’in desteğiyle kendini yapacağı fedakarlığa hazırlayan Safiye, bir yandan da korkularıyla savaş halindedir. İyi niyetle çıktığı bu yolculuğun sonundaysa onu çok kötü bir sürpriz bekler. Bu sırada Esra, Rüya’yla ilgili bir gerçeği tesadüfen öğrenir ve bu konuda onunla yüzleşir. Ancak bu yüzleşme, bir başkasının daha Rüya’nın sırrını öğrenmesiyle sonuçlanır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir