1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 43. Bölüm

Masumlar Apartmanı 43. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Masumlar Apartmanı 43. Bölüm ile 19 Ekim Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

ülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisi dün akşam 42. son bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; İsteme sırasında yaşanan hadisenin ardından Gülben utanç ve ümitsizlik içinde kıvranır. Teselliyi ise kendi gibi anormal gördüğü tek kişide bulur.

Masumlar Apartmanı 43. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 43. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Özeti

İsteme sırasında yaşanan hadisenin ardından Gülben utanç ve ümitsizlik içinde kıvranır. Teselliyi ise kendi gibi anormal gördüğü tek kişide bulur. Safiye, bir yandan Gülben’le ilgilenmeye çalışırken bir yandan da Naci’nin dönüşünün sevincini yaşar. Bu sevinç, beraberinde korkuyu da getirir. İyileşmek bir kenara, Safiye’nin daha da kötülediğini görünce Naci ne yapacaktır? Naci’ninse bambaşka bir planı vardır.

Kendi yasını unutup ailesini toparlama derdine düşen Han, Safiye’ye gelen bir haberle sarsılır. Rüya ise Han’la ilgili yeni öğrendiği bir bilginin peşine düşer. Esat yaşananlardan dolayı şaşkın ve ne düşüneceğini bilemez haldedir. Gülben, tamamen ümidini kaybetmişken Esat onu bir kez daha şaşırtır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir