1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 59. Bölüm

Masumlar Apartmanı 59. Bölüm
0

Salı akşamlarını sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 59. Bölüm ile 22 Şubat Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen yapımı Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümünde; Safiye, Naci’nin sıkıntısını anlamaya çalışıyor. Naci’nin sırrı, Safiye’nin kaldırabileceği boyutta değildir.

Masumlar Apartmanı 59. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 59. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 59. Bölüm Özeti

Han, Mazo’ya yaptıklarını hatırladıktan sonra kendini sorgulamaya başlar. Kendiyle ve geçmişiyle yüzleşme zamanı gelmiştir. Bir yandan da babasını daha fazla incitmeden bu duruma bir son vermek için çözüm arayışına girer. Safiye, Naci’nin bir sıkıntısı olduğunun farkındadır. Onu, kurallarıyla bunalttığını düşünür ve değişeceğini kanıtlamak için büyük bir çaba gösterir. Gülben, kendisinin bunca zamandır başaramadığı şeyi ablasının ilk günden yapabildiğini öğrenmenin şokundadır. Kararını verir; o büyük adımı atacaktır. Ceylan, Han’ı sorunlarından uzaklaştırmak için iki günlüğüne şehre yakın bir yere gitmeye ikna eder. Aklında, Han’ı mutlu edeceğine inandığı bir sürpriz de vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir