1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Survivor’daki Lüks Malikanenin Sahibi Belli Oldu

Survivor’daki Lüks Malikanenin Sahibi Belli Oldu
0

Koranavirüs pandemesi nedeniyle evlerde kaldığımız bu aylarda hafta 7 günüde yeni bölümle karşımıza çıkan Survivor bu sene en çok izlenen yapımlardan biri oldu. Kıyasıya mücadelenin olduğu yarışmada her bölüm ayrı bir heyecan ile devam ediyor. Survivor 2020’nin büyük ödüllerinden biri olan lüks malikene yarışmacıları mest eden ödüllerden biri oldu. Birbirinden lüks odaları ve devasa havuzu ile görenleri mest eden malikanenin sahibi konusu çeşitli spekülasyonlara neden oldu.

Malikanenin Sahibi Marc Anthony İddası!

Daha önce malikanenin sahibinin ünlü şarkıcı Marc Anthony olduğu iddia edilmişti. İddianın sahibi Survivor Panorama programının sunucusu Hakan Hatipoğlu idi. Fakat malikenanin sahibinin Marc Anthony olmadığı ortaya çıktı.

Survivor’daki Lüks Malikanenin Sahibi Pitbull

Acun Ilıcalı, ödül oyununu kazanan gönüllüler takımıyla yaptığı konuşmada, villanın sahibinin ABD’li rapçi Pitbull olduğunu söyledi. Gönüllüler takımı ise villanın kime ait olduğunu villadaki Pitbull yazılarından dolayı bildiklerini ifade etti. Acun Ilıcalı, “Survivor’da Pitbull’un evini tamamladık. Neden garip bir ev ödülü vermeyelim? Var kafamda bir şeyler açıklayacağım” dedi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir