1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 57. Bölüm

Hercai 57. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai 57. Bölüm ile 31 Ocak Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan ATV dizisi Hercai, 56. bölümüyle Pazar akşamı ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümüne Cihan’ın Azize’ye karşı kurduğu oyun damga vurdu. Hercai dizisi 56. son bölümüyle dün akşam izleyenlerin karşısına çıktı. Büyük heyecanın yaşandığı son bölüm sonrası gözler 57. yeni bölüm fragmanı çevrildi.

Hercai 57. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=_EoIXTyUzwg”]

Hercai 56. Bölüm Özeti

Azize’den geçmişin intikamını almaya kararlı olan Füsun, Harun’un vurulmasıyla bir kez daha bilenmiştir. Olan bitenden Azize’yi sorumlu tutar ve ona hayatının en büyük acısını yaşatmaya yemin eder.

Bu sırada Cihan ise Yaren’i koruyabilmek için Azize’ye karşı bir oyun kurar. Dilşah’a ulaşabilmek için her yolu deneyen Miran, hepsi için çok önemli olacak bir karar alır.

Sevdiği adamın annesine kavuşabilmesini her şeyden çok isteyen Reyyan da bu kararda Miran’a destek olur. Füsun’a engel olmak isteyen Azize, Hazar’ı ve Miran’ı koruyabilmek için hayatını ortaya koyarken Miran ise Dilşah’ın tek isteğini yerine getirmek üzere yola çıkar. Fakat onu bekleyen kötü bir sürpriz vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir