1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Boys Dizisi 3. Sezon Onayı Aldı

Boys Dizisi 3. Sezon Onayı Aldı
0

Preacher dizisinin senaristleri Seth Rogen ve Evan Goldberg’in diğer bir dizisi Boys 3. sezon onayını aldı. Çizgiroman uyarlaması ile Amazon’un sevilen dizisi Boys’un heyecanla beklenen 2. sezonu, 4 Eylül’de izleyici ile buluşacak. Dizi şimdiden 3. sezon onayını almış durumda.

Rogen ve Goldberg’in Supernatural dizisiyle tanınan Eric Kripke ile birlikte hazırladığı The Boys dizisi, geçtiğimiz yıl Amazon Prime Video’da izleyici ile buluştu ve süper kahraman hikâyelerine getirdiği farklı bakışla yılın en beğenilen yeni dizilerinden biri oldu.

Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Laz Alonso, Tomer Kapon, Dominique McElligott, Karen Fukuhara, Erin Moriarty, Jessie T. Usher ve Chance Crawford‘ın ilk sezondaki rolleriyle geri döneceği 2. sezonda You’re the Worst dizisiyle dikkat çeken Aya Cash de oyuncu kadrosuna dâhil oluyor. Cash, çizgiromanın önemli karakterlerinden biri olan Stormfront’a hayat veriyor.

Preacher’ın yazarlarından Garth Ennis ve Darick Robertson‘ın grafik romanından uyarlanan The Boys, süper kahraman hikâyelerine şiddet ve cinsellik dozu yüksek bir yorum getiriyor. Eski bir CIA ajanı olan Billy Butcher, şöhret yüzünden yozlaşan ve dünyaya faydadan çok zararları dokunan süper kahramanları kontrol altında tutmak ve gerekirse ortadan kaldırmak için The Boys isminde bir ekip kuruyor.

İlk sezonda hem bu ekibinin kurulma sürecini anlatan hem de Amerika’nın koruyucuları olarak görülen süper kahraman grubu The Seven’ın aslında ne kadar yozlaşmış olduğunu gösteren The Boys, 2. sezonda karşı karşıya gelen bu iki grubun hikâyesini anlatmaya devam edecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir