1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 64. Bölüm

Masumlar Apartmanı 64. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 64. Bölüm ile 29 Mart Salı akşamı Trt1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Masumlar Apartmanı bölümleri TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisinin 63. bölümünde; Han’ın, Anıl’a söylediklerini duyan Naci, onu daha da öfkelendirme ihtimalini göze alarak radikal bir karar verir ve harekete geçer. Neriman, öğrendiği büyük sırrın ardından altüst olur ve ortadan kaybolur.

Masumlar Apartmanı 64. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 64. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 63. Bölüm Özeti

Han’ın, Anıl’a söylediklerini duyan Naci, onu daha da öfkelendirme ihtimalini göze alarak radikal bir karar verir ve harekete geçer. Neriman, öğrendiği büyük sırrın ardından altüst olur ve ortadan kaybolur. Kardeşi için endişelenen Gülben, Neriman’ı bulması için Ege’den yardım ister. Naci ise Han’a yardım edebileceğini düşündüğü kişiyi arar fakat beklediği yanıtı alamaz. Artık tek çaresi kalmıştır. Safiye, annesinin sesini bastırabilmek için insanüstü bir çaba içindedir. Sonunda Bayram ve Okşan’ın nikah günü gelir çatar. Herkes nikaha giderken Safiye apartmanda yapayalnız kaldığını sanır. Ancak kapısının önünde onun için bekleyen biri vardır. Manolya hanım ziyaretlerine devam ederken, Safiye’yi, onun için imkansız gibi görünen bir adım atmaya ikna eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir